Rendezvényszervező munkalehetőség!

Rendezvényszervező (Event Coordinator) álláslehetőség egy Londontól 30 percre található 4 csillagos luxushotelben. Kiemelkedő fizetéssel, előrelépési lehetőséggel, reggelivel, konditermi és fürdőbelépővel!

A hotel: Manor House Hotel – Guildford (Surrey)
Egy fantasztikus luxushotel, több mint 50 szobával, kiemelkedő konferencia lehetőségekkel, vendéglátási szolgáltatásokkal és szabadidős tevékenységekkel rendelkezik.

A feladatok:
Rendezvényszervező Koordinátor Asszisztens felel a Hotelben tartott rendezvények, találkozók és konferenciák megszervezéséért a több, mint 100 főt foglalkoztató szállodában. A Koordinátori munka feladatai közé tartozik továbbá a folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a belső, illetve külső partnerek felé a rendezvények sikerességének biztosítása érdekében. Részletesebben:
Belső és külső partnerek eseményeinek megszervezése
A rendezvény részleteinek megszervezése (Ellátás, időpont, helyszín…stb.)
Találkozók szervezése
Napirendek létrehozása
Kihívások és problémák gyors kezelése
Proaktív hozzáállás
A Hotel tulajdonosaival való rendszeres kapcsolattartás
Kooperáció a Marketing és PR csapatokkal, az események promóciójával kapcsolatban
Új rendezvényekre való igény és lehetőségek felkutatása
A rendezvények egészség- és biztonságügyi előírásoknak való megfelelésének biztosítása

Akit keresünk:
A Rendezvényszervező Koordinátor Asszisztensi pozícióra olyan kreatív, jó-szervezőképességgel rendelkező egyéniségeket keresünk, akiket érdekel a rendezvényszervezés és szeretnének egy jó hangulatú, baráti munkakörnyezetben dolgozni.

Elvárások:
Folyékony, aktív angol nyelvtudás
Korábbi tapasztalat Marketing, Értékesítés vagy Rendezvényszervezés területén
Pontos Adminisztrációs készség
Kiemelkedő időgazdálkodás
Jó szervező készség
Kiváló kommunikációs képesség
EU Állampolgárság

Előny:
Esküvő és konferencia szervezésben szerzett tapasztalat
Jogosítvány
Felső vagy Középfokú végzettség
Megoldás-fókusz
Kreativitás

Amit nyújtunk:
Versenyképes Fizetés
Jelentős Bónusz lehetőségek
Felsővezetéssel való közeli kapcsolattartás
Alacsony költségű, helyi lakhatás
Ingyenes hozzáférés a fürdőhöz és a konditeremhez
Ingyenes Reggeli
Előrelépési lehetőség Menedzseri pozícióba
Pozitív munkakörnyezet
Emberbarát szervezeti kultúra

Jelentkezés online: http://www.optavita.hu/job/event-coordinator-assistant-hotels-tourism-uk-optavita-2-2-2/
vagy angol nyelvű önéletrajzzal email-bengeorgina.gulyas@optavita.hu

Rendezvényszervező állás Angliában.

Rendezvényszervező állás Angliában, 4 csillagos Hotelben

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..