Konyhai munka!

A Nyugat Londonban található  Trailfinders Sports Club, Kitchen Assistant/Demi chef de partie pozícióra keres megfelelő személyt.
Ez egy premier rendezvényhelyszín, ahol számos sporteseményt, vállalati rendezvényeket, esküvőket, konferenciákat rendeznek.

Feladatok:
– általános konyhai segítségnyújtás, a séf keze alá dolgozni
– mosogatás
– A hűtőszekrények, élelmiszerek ellenőrzése, feltöltése stb…

Az ideális jelölt:
– rugalmas, bírja a nyomást nagy forgalomban, pozitív hozzáállású
– csapatban és önállóan is jól dolgozik
– jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
– Konyhai tapasztalat előny, de képzést biztosítanak

Versenyképes fizetés és előrelépési lehetőségek.
Munkaidő: 5 nap hetente, ebbe hétvége is beleeshet. 40 óra/hét.
Éves szabadság: 4 hét + bank holidays
Fizetés:
£20.000/év
£9.60/óra + túlóra

Elsősorban fiatal (max 40 év ), flexibilis és jó munkabírású jelentkezőket várnak, jó angol nyelvtudással.

Tel: 020 8998 7928
Az angol nyelvű önéletrajzot az alábbi email címre várják: anett@tfsc.co.uk

Cím:
Trailfinders Sports Club
Vallis Way
West Ealing
London
W13 0DD

Konyhai asszisztens állás szakács mellett – Nyugat London

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..